22 858-77-10
+48 694 408 470

Optymalizacja procesów


Główne drogi rozwoju firm to:
  • Rozwój produktów,
  • Nowe rynki,
  • Zwiększanie efektywności operacyjnej.
Zarządzanie procesami

W czasach kiedy coraz trudniej jest konkurować produktem, coraz trudniej jest zdobyć nowe rynki, firmy coraz większą uwagę skupiają na efektywności operacyjnej. I tutaj z pomocą przychodzi BPM (Business Process Management) – najlepsze praktyki zarządzania procesami.

W ramach tego obszaru oferujemy szeroki wachlarz usług zapewniający naszym Klientom realizację celów biznesowych związanych z pojedynczymi procesami (np. mapowanie czy optymalizacja wybranych procesów), jak również z kompleksowym podejściem do zarządzania procesami.
Realizacja tego typu projektów pozwala m.in. na: zwiększenie efektywności procesów, zmniejszenie kosztów działalności operacyjnej, czy zwiększenie jakości usług i produktów.

Co ważne – potrafimy wykazać Klientom, że efektywność można uzyskać różnymi metodami i na ogół nie jest potrzebna redukcja kadry, natomiast uwolnione moce przerobowe alokujemy przy innych zakresach obowiązków.

W przypadku zmian produktu, czy linii produkcyjnych niezbędne są najpierw inwestycje, by z czasem uzyskać z nich zwrot. Dzięki podejmowaniu działań takich jak optymalizacja procesowa Klient bardzo szybko może odnotować wzrost rentowności firmy.

Zwiększenie efektywności funkcjonowania firmy – projekty BPM dają średnio ponad 20% IRR!

W ramach naszych działań wyróżniamy następujące obszary wsparcia w zakresie zarządzania procesami:


Posiadamy szerokie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych na metodologii Lean, Six Sigma czy BPM (Business Process Management).
Dzięki tym kompetencjom oraz posiadanemu doświadczeniu z różnych branż, jesteśmy w stanie pomóc usprawnić procesy w Państwa firmie.

Zapraszamy do współpracy!