Negocjacje – Odciążenie od stresu

 

Negocjacje – Odciążenie od stresu

 

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług? Mają przecież w swoich zespołach doświadczonych pracowników, którzy codziennie coś dla firmy negocjują, od drobiazgów począwszy, na wielkich kontraktach skończywszy.

Klienci zwracają się do nas w tym zakresie z wielu powodów. Poniżej przykładowe 3 z nich:

  • Ponieważ chcą, aby zdjąć z nich ten stres

W sytuacji, gdy przed klientami są np. roczne negocjacje umów z kontrahentami, którzy generują 40-60 procent obrotu, poziom stresu jest tak ogromny, że trudno im spokojnie prowadzić tak ważne rozmowy.

Każda negocjacja to ogromny stres dla naszego klienta. Dlatego też zdecydowanie wolą przekazać ten zakres obowiązków nam, osobom doświadczonym w prowadzeniu negocjacji biznesowych uwalniając się od tak dużego psychicznego obciążenia.

Jesteśmy pozbawieni tego stresu, który dotyka naszych klientów, gdyż myślimy bardzo racjonalnie o danym zadaniu. O tym, co jest do zrobienia. Dla nas te rozmowy też są bardzo istotne, ale towarzyszy nam inny rodzaj napięcia. Nie jest on destrukcyjny, tylko stymulujący.

Zazwyczaj tak się składa, że zwracają się do nas firmy, które są w tej gorszej sytuacji negocjacyjnej, gdy są dostawcą usług lub produktów, gdy bardzo chcą kontynuować współpracę ze swoim kontrahentem, ale to kontrahent stawiając coraz wyższe wymogi decyduje.

Prowadzimy negocjacje bardzo profesjonalnie. Wiemy, że o długofalowej współpracy decyduje opłacalność kontraktu dla obydwu stron, zarówno rzetelne świadczenie usług, dostawa dobrych produktów, jak też zysk, który musi zostać dla obydwu stron.

  • Gdy nie mają czasu zająć się tym tematem, realizując bieżące ważne zadania

Bywa, że potrzeba negocjacji pojawia się nagle. Zmieniły się pewne uwarunkowania i niezwłocznie trzeba zająć się tematem. Trzeba usiąść do stołu z kontrahentem i określić nowe warunki działania. Wszyscy pracownicy zajęci są bieżącymi aktywnościami, gdyż jest pełnia sezonu i nie ma szans, aby komuś zmniejszyć zakres obowiązków oddelegowując do procesu negocjacji. Nie można niczego zaniedbać a dodatkowo trzeba przeprowadzić nieplanowane rozmowy.

To kolejny z powodów, dla którego klienci zlecają nam negocjacje.

  • Umiejętności innego zakresu

Ale są też firmy, dla których ten zakres obowiązków jest bardzo trudny, dlatego zwracają się do nas, aby profesjonalnie cały proces od uszczegółowienia potrzeby klienta, poprzez pomysł jego realizacji przeprowadzić. Przejmujemy więc całe zadanie – od pomysłu do jego skutecznego zakończenia.

Referencje od naszych klientów jednoznacznie obrazują, że jesteśmy kompetentni, profesjonalni i skuteczni. Chętnie zaprezentujemy je na spotkaniu z Państwem.

 

  Negocjacje

Negocjacje są bardzo ważnym obszarem życia zawodowego. Towarzyszą nam wszystkim de facto codziennie. Prowadzimy negocjacje dotyczące jednorazowej dostawy towaru jak i wielokrotnego, stałego świadczenia usług.

Przygotowujemy się do pracy bardzo rzetelnie, analizując całą historię współpracy. Potrzebujemy mieć informacje o całym spectrum działania obydwu firm na przestrzeni ostatnich miesięcy, lat.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przykładowi Nasi Klienci
© 2017 Usługi Doradcze Smart Solutions All rights reserved