O nas

Jesteśmy zespołem wyjątkowo skutecznych i doświadczonych praktyków zajmującym się wsparciem innych firm w rozwoju. Nasze usługi doradcze świadczymy w oparciu o najwyższe kompetencje. Dysponujemy szeroką praktyczną wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu i procesów, zdobytą podczas wieloletniej pracy w międzynarodowych firmach na stanowiskach dyrektorskich i zarządczych. Ponadto, ukończyliśmy prestiżowe uczelnie polskie i zagraniczne, w tym MBA.

Specjalizujemy się w działaniach polegających zarówno na planowaniu, jak i wdrażaniu już określonych celów biznesowych, a także tworzeniu nowych strategii.

Współpraca z nami daje firmom naszych Klientów komfort sprawnego opracowania, a następnie wdrożenia działań z danej dziedziny w obszarze ich przedsiębiorstw.

 

 

Dlaczego Firmy wybierają nas do współpracy?

Ze względu na nasze przewagi oraz co najmniej z jeszcze czterech powodów:

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy w zakresie naszych usług.

Obsługujemy firmy będące nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy.


Z poważaniem,

Marlena Skiba
Dyrektor Zarządzający

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Z czego wynika nasza efektywność? Z tego, że doskonale znamy się na tym, co robimy i robimy to ponadprzeciętnie skutecznie. Skąd o tym wiemy? Przede wszystkim z referencji naszych Klientów, z którymi możecie się Państwo zapoznać tu: referencje.
© 2017 Usługi Doradcze Smart Solutions All rights reserved