Odpowiedzialność za zmiany

Odpowiedzialność za zmiany

 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wszelkie rekomendowane przez nas rozwiązania i związane z nimi zmiany. Daje to zarządom firm komfort, gdyż sugestie z zewnątrz znacznie łatwiej zaakceptować pracownikom. Przygotowujemy personel do funkcjonowania w nieco zmienionej rzeczywistości, przedstawiając założenia stojące za zmianą i korzyści z niej wynikające. Opracowujemy schematy działań oraz bardzo szczegółowe procesy ułatwiające osiąganie większej efektywności.
 
Jesteśmy bardzo empatyczną firmą i zarządzanie zmianą przeprowadzamy w sposób wyjątkowy. Wiemy, że naturą ludzką jest nielubienie zmian. Ludzie podświadomie boją się, że zmiana przyniesie nie dobro, ale zło. Dlatego my, kiedy pracujemy z klientami, przygotowujemy pracowników do reorganizacji. Od samego początku staramy się im przekazać, po co jesteśmy, oraz zobrazować im, że planowane zmiany mają sens. Pokazujemy też, że po zakończeniu naszych działań sukces pozostanie w firmie.

„(Usługi Doradcze Smart Solutions) nadzorowała proces organizacji oraz implementacji od podstaw. Uczestniczyła także w procesie rekrutacji nowych pracowników, szkoliła ich w zakresie jak najskuteczniejszego wykonywania obowiązków oraz nadzorowała rozwój działań zakresie sprzedaży oraz obsługi klienta.”

„Niesamowitym jest fakt, iż firma ta naprawdę myśli o interesach swojego klienta. Absolutnie nie ogranicza swoich działań tylko i wyłącznie do zakresu ustalonego w umowie.”

Zobacz również

Przykładowi Nasi Klienci
© 2017 Usługi Doradcze Smart Solutions All rights reserved