Zarządzanie procesami

 

Zarządzanie procesami

 

W czasach kiedy coraz trudniej jest konkurować produktem, coraz trudniej jest zdobyć nowe rynki, firmy coraz większą uwagę skupiają na efektywności operacyjnej. I tutaj z pomocą przychodzi BPM (Business Process Management) – najlepsze praktyki zarządzania procesami.

W ramach tego obszaru oferujemy szeroki wachlarz usług zapewniający naszym Klientom realizację celów biznesowych związanych z pojedynczymi procesami (np. mapowanie czy optymalizacja wybranych procesów), jak również z kompleksowym podejściem do zarządzania procesami.
Realizacja tego typu projektów pozwala m.in. na: zwiększenie efektywności procesów, zmniejszenie kosztów działalności operacyjnej, czy zwiększenie jakości usług i produktów.

Co ważne – potrafimy wykazać Klientom, że efektywność można uzyskać różnymi metodami i na ogół nie jest potrzebna redukcja kadry, natomiast uwolnione moce przerobowe alokujemy przy innych zakresach obowiązków.

W przypadku zmian produktu, czy linii produkcyjnych niezbędne są najpierw inwestycje, by z czasem uzyskać z nich zwrot. Dzięki podejmowaniu działań takich jak optymalizacja procesowa. Klient bardzo szybko może odnotować wzrost rentowności firmy.

Zwiększenie efektywności funkcjonowania firmy – projekty BPM dają średnio ponad 20% IRR!

W ramach naszych działań wyróżniamy następujące obszary wsparcia w zakresie zarządzania procesami:

Posiadamy szerokie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych na metodologii Lean, Six Sigma czy BPM (Business Process Management).
Dzięki tym kompetencjom oraz posiadanemu doświadczeniu z różnych branż, jesteśmy w stanie pomóc usprawnić procesy w Państwa firmie.

Zapraszamy do współpracy!

 

Wybrane kompetencje

Zarządzanie procesami


Mapowanie procesów


Automatyzacja procesów


Wsparcie przy wdrażaniu zmian

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Optymalizacja procesów

Główne drogi rozwoju firm to:

  • Rozwój produktów,
  • Nowe rynki,
  • Zwiększanie efektywności operacyjnej.

 

Zapisz

Przykładowi Nasi Klienci
© 2017 Usługi Doradcze Smart Solutions All rights reserved